Aqua Centrum

Z przyjemnością informujemy, iż partnerem KaszebeRunda zostało Aqua Centrum w Kościerzynie. Z tej okazji specjalnie dla uczestników KaszebeRunda 2015 oraz osób im towarzyszących mamy kupon z 50% rabatem na zakup biletu wstępu. Wystarczy wydrukować poniższy kupon i odwiedzić Aqua Centrum przed imprezą, w trakcie lub po maratonie. Zabierz bliską osobę na KaszebeRunda i niech pływa kiedy Ty jedziesz.

AQUA Centrum to najnowocześniejszy Kompleks Sportowo – Rekreacyjny na Kaszubach. Szeroka gama usług AQUA Centrum skierowana jest nie tylko do ludzi aktywnych, ale do wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie i poprawić swoją sprawność fizyczną i psychiczną.
AQUA Centrum dysponuje trzema basenami, w tym sportowym, rekreacyjnym i specjalistycznym do nurkowania. Na hali basenowej znajdują się jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne, dzięki którym można skorzystać z dobroczynnych właściwości hydromasażu. Warto wypróbować również dwie zjeżdżalnie, małą dwutorową i dużą o długości 60 metrów.

Poza atrakcjami wodnymi warto zajrzeć do siłowni wyposażonej w profesjonalne i wysokiej klasy urządzenia treningowe, które umożliwiają kompleksowy trening całego ciała.
Pełen relaks umożliwią – łaźnia parowa i sauna sucha. Ponadto w ofercie szeroka gama zabiegów: masaże relaksacyjne, klasyczne, orientalne, hydroterapia czy fizykoterapia w Strefie Odnowy Biologicznej AQUA Centrum.

W części suchej AQUA Centrum mieści się AC bar & cafe, który oferuje szeroki wybór smacznych i zdrowych dań, jak również organizuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.

Miła atmosfera i profesjonalny personel sprawią, że czas spędzony tutaj to gwarancja zrelaksowania i powrótu energii do życia.

Komentarze wyłączone.