Kościerzyna

Michał Majewski – burmistrz miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza na maraton Kaszëbë Runda.

Miasto Kościerzyna jest gospodarzem Kaszëbë Runda od 2005 roku.

 

 

Pobierz, zainstaluj i korzystaj. Mobilna aplikacja Kościerzyna zawsze pod ręką. Zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji Miasta Kościerzyna, która jest dostępna na platformach: Android, Windows Phone i iOS.

Dlaczego warto zainstalować ją na swoim telefonie?

Dzięki prostemu w obsłudze panelowi będziecie zawsze na bieżąco. Będziecie mieć dostęp do mobilnej strony miasta, do fanpage, mapy miasta, ważnych telefonów itp.
Mobilny przewodnik po Kościerzynie zapewnia bezpłatny dostęp informacji o wydarzeniach kulturalnych i sportowych, prezentacje ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji turystycznych Kościerzyny.
Aplikacja pomoże w znalezieniu noclegu, restauracji, podpowie, gdzie szukać atrakcji turystyczno-kulturalnych dla dzieci i miłośników aktywnego wypoczynku.
W przewodniku można znaleźć; obszerny kalendarz imprez – terminy i opisy wydarzeń kulturalnych, sportowych, plenerowych, lokalizacje miejsc wydarzeń wraz z możliwością wyznaczenia trasy dojścia/dojazdu, z wykorzystaniem systemu GPS. Ulubione miejsca, wydarzenia i trasy można przechowywać w prywatnym schowku (Mój plan).
Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online. Jedynie niektóre elementy, w tym aktualizacja danych, wymagają połączenia z Internetem.